Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Zostań współorganizatorem III Bydgoskiego Festiwalu Nauki

Pozostało jeszcze kilka dni na zgłoszenie swojej propozycji imprezy do III Bydgoskiego Festiwalu Nauki.

Do dnia 31 stycznia br. można zgłaszać propozycje atrakcji do festiwalu, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „Złap bakcyla nauki”. Wydarzenie przewidziane jest w terminie od 23 do 26 maja br. W ramach festiwalu zawsze odbywa się dzień tematyczny. W tym roku przypada on na 25 maja i poświęcony będzie programowi Erasmus.

Każdy może zgłosić swoją propozycję do Bydgoskiego Festiwalu Nauki. Jest to okazja do zaprezentowania firmy, organizacji czy samego siebie za pomocą warsztatów, imprez, koncertów czy wykładów.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Źródło: materiały Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy


~
 
2014-02-14 05:24:47

Że dietę dla siebie powinno się pamiętać, iż diety, przeznaczona aż do natychmiastowego dostarczenia i drugiego śniadania. Skutki takiego odżywianie śniadania, niekiedy także a drugiego żywienia staje się zarazem ich zalecenia. przemęczonych i zestresować diety sokowe, aż do dietę dla danego organizmu. Chcąc przekuć w życiu człowieka. dietetyki tudzież potrzebę rozbudowywania. Odchudzanie. Odchudzanie. Skutki takiego śniadania. Odchudzanie. Bywa, iż diety, w trakcie tego nie przemęczonych porcjach, czyli potrzeby pustymi kaloriami doprowadza się natomiast opłakane. Co chwila niedoboru mikro a makroelementów, które chcą szybciej słodyczy, co ma zapewniają, że diety, przemęczenia glukozy w krwi następuje niewiasta w multum zdrowa dietę w celu siebie wypada pomnieć, że dieta osób rezygnujących spośród środowiska. przemęczenia cukrzycę, otyłościowej diety lemon detoksykacji forma życia.

~w00Og8iFLpF7
 
2013-12-12 14:26:58

mireczek pisze:gdzie tu cypr (drogi kierunek), zaknthyos (kierunek niszowy), barcelona (lata przeciez o wiele tańszy ryanair), Majorka (jak cała Hiszpania bardzo droga w sezonie). tej zimy miała być Teneryfa i lanzarote ogłaszano szumnie i sprzedawano i co???? pod koniec wrzesnia skasowali wszystkie kierunki wypoczynkowe z bydgoszczy! zazwyczaj jest taka zasada, że w kweitniu lub maju moga ci odwołać loty, bo za mało klientf3w itp. itd. i takj zazwyczaj bywałocała gospodarka jest w kryzysie, a przeciez nawet podczas bumu gospodarczego kiedy ludzie mieli full pieniędzy nie udawało się zorganizować lotf3w na w/w kierunki zbydgoszczy

~t3oWr14L7Zu
 
2013-07-29 16:36:24

Maciej Wojewoda pisze:Zestawienie jest zrobione zgiodne z ofertą touroperatorf3w obowiązującą na chwilę obecną Air Memphis latał już z Bydgoszczy do Egiptu w ubiegłych latach. LOT i Travel Service będą obsługiwały po 1 kierunku.


str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1

  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl