Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Erasmus dla wszystkich!

Będzie „Erasmus dla wszystkich”, który zast±pi 7 dotychczasowych programów edukacyjnych.

Nowa forma wymiany ma na celu usprawnienie dostępu do unijnych ¶rodków. Do tej pory funkcjonowało 7 różnych unijnych programów edukacyjnych, m.in. program wymiany studentów i nauczycieli Erasmus Mundus oraz program szkoleń zawodowych Leonardo da Vinci. Takie działanie jest kolejnym etapem w d±żeniu do opracowania wieloletniego planu budżetowego dla Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

¦rodki zostan± przekazane na  wymiany studentów, stażystów, uczniów szkół ¶rednich, młodych sportowców, nauczycieli, a także osób już pracuj±cych. Powinna także zwiększyć się liczba osób, które z grantów będzie mogła skorzystać. Szacuje się, że liczba ta będzie aż o blisko milion wyższa niż wcze¶niej. Za zmianami stoi również potrzeba zmniejszenia liczby osób, które porzucaj± etap edukacji szkolnej zbyt wcze¶nie.

Do tej pory rocznie stypendia na studia i szkolenia za granic± otrzymywało 400 tysięcy osób rocznie. Dzi¶ szacuje się, że z nowym programem uda się tę liczbę podwoić.

¬ródło: PAP- Nauka w Polsce


~Daswcaf
 
2016-12-23 10:19:28

adderall 20mg drugs adderall . aderal side effects smoking adderall adderal overdose adderall ireland cost adderall what company makes adderall . does adderall work what is the medication adderall used for 30 mg ir adderall 20mg adderall. increase effects of adderall adderall health amphetamine salts buy amphet salt 20 mg .

~VertSkefs
 
2016-12-20 01:11:35

side effects to adderall xr adderall canada pharmacy . drug abuse adderall can you take adderall with high blood pressure 30 mg of adderall what does aderol do what is the generic name for adderall is adderall generic . how does adderall treat adhd adderall x medication adderall adderall no prescription. increase adderall effects why people take adderall what is generic adderall called 2.5 mg adderall .

~bANIA
 
2014-01-26 21:13:53

Erasmus jest ¶wietny! Ja byłam w zeszłym roku w Londynie - studiuję anglistykę w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, wiec to była dla mnie super lokalizacja. Poznałam tam wielu ¶wietnych ludzi, z którymi do dzi¶ mam kontakt, byłam w wielu fajnych miejscach, Londyn znam teraz od podszewki - polecam każdemu wyjazd na Erasmusa :)

~XG4nB8xLkZ
 
2013-07-27 09:27:21

Gadam bez przerwy o nzaesj udręczonej ojczyźnie. Muszę się jakoś sensownie przystroić, żeby było tradycyjnie i nowocześnie na raz. To żem wymyślił tę chusteczkę do białej koszuli. Przecież się nie owinę flagą.

~e.
 
2013-06-11 12:30:09

fajnie że ta programy wymian międzynarodowych działaj± dalej. mi się udało wyjechać na pół roku i teraz chciałabym to dalej poci±gn±ć dlatego biorę udział w konkursie Accenture:accenture.com/pl-pl/landing-pages/Pages/konkurs.aspx główna nagroda to wyjazd do Mediolanu więc idealnie, mam nadzieję,że moja praca konkursowa będzie najlepsza.

~NzxWIogpwp
 
2013-03-24 12:12:31

Powf3d piąty?Dobry blog prawniczy onazcza więcej klientf3w i więcej pieniędzy. I to jest najważniejsze.???????, zgodzę się ze wszystkim, co napisałeś, poza punktem czwartym:- blogiem należy się promować w odpowiedni sposf3b- linkowanie do bloga w mediach społecznościowych nie podnosi PageRanku- stałe linkowanie do bloga w mediach społecznościowych nie jest niekulturalne- stałe linkowanie do bloga w mediach społecznościowych nie jest uważane za spam przez klientf3w, gdyż dla nich jest to w większości kanał subskrypcji treści z witryn internetowych z blogf3w rf3wnież. Zgodzę się, że warto dać coś więcej, ale tylko w ramach przedmiotu strategii e-marketingowej. Niemniej nikt, kto zasubskrybował treść bloga np przez FB ze względu na jej wartość nie odetnie się od tej możliwości tylko dlatego, że autor bloga nie serwuje tam dodatkowych treści.Co do wieku blogerf3w jak wspomniałeś, blogi są dla starszych wiekiem Na świecie jest trend zamykania blogf3w przez młodszych, a otwierania przez starszych. Bo blog to jednak wysiłek, dyscyplina, posiadanie celu, chęć zrobienia czegoś więcej. Młodzież w tych kategoriach rzadko się porusza ????,?????

~Lugi
 
2013-02-19 22:34:33

Chciałam polecieć na Erasmusa do Włoch. Nie udało się bo koniec końców stwierdziłam, że jednak muszę zostać w Polsce. Skończyłam licencjat ( zarz±dzanie) i nie poszłam na magisterkę. Jest to jednak spory koszt. Od wrze¶nia za to chodzę na rachunkowo¶ć do progresu. Oby udało mi się znaleĽć jak±¶ dobr± pracę.


str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1

  Dodaj komentarz:

ksywka
tre¶ć

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl