Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Wielka impreza studencka

Co 15 student w Polsce kształci się w Poznaniu. Trzech na czterech studentów przyjeżdża na studia spoza miasta. Po raz pierwszy studenci poznańskich uczelni zainaugurują rok akademicki w jednym czasie, w jednym miejscu, w jednym rytmie. welcome to POZnan.

13 października w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena odbędzie się Wielka Studencka Inauguracja Roku Akadmieckiego 2010/2011.

W programie charytatywna impreza promująca integrację społeczności akademickiej i miasto Poznań, jako najbardziej wdzięczny i sprawny ośrodek akademicki z udziałem rodzimych gwiazd muzyki klubowej: DJ W, Neevalda, Miqro, Gregorego, Fafaq, Traliena, Barta Clavela - ostro przyprawionych show Mirrorballmana.

Z myślą o studentach pierwszych lat zostaną zaprezentowane multimedialne aranżacje informacyjne o życiu studenckim w mieście i na uczelni, serie animacji z atrakcyjnymi nagrodami wraz z możliwością przeprowadzenia szczerej i otwartej rozmowy ze starszymi kolegami dzielącymi się doświadczeniem i wiedzą w zakresie: jak efektywnie studiować, jak planować swoją przyszłość na uczelni?.

Połowa wpływów z biletów zostanie przekazana na rzecz naprawy Szkoły w Jaśle zniszczonej podczas czerwcowej powodzi.


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl