Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Targi dla młodego e-biznesu

22 i 23 października zjadą do Poznania e-przedsiębiorcy z całej Europy, aby pochwalić się swoimi nowymi pomysłami na e-biznes podczas jedynych takich targów w Polsce – DemoCamp East/West 2010.

DemoCamp East/West to międzynarodowe wydarzenie zorientowane na startupy internetowe, w którym oprócz młodych firm wykorzystujących technologie IT, biorą udział fundusze oraz inkubatory zainteresowane ich wspieraniem. Pierwsza edycja targów DemoCamp odbyła się w 2008 roku w Szczyrku. Edycja w 2009 roku, w Poznaniu, zgromadziła ponad 300 widzów i 40 wystawców z całego kraju. Tegoroczna, trzecia edycja DemoCamp odsłania swoje nowe oblicze. Tym razem, na dwudniowe targi, organizatorzy zaprosili do udziału nie tylko start-upy z Polski, ale także europejskie projekty z Niemiec, Czech czy Litwy.

Pierwszego dnia targów odbędzie się międzynarodowy konkurs startupów, któremu przyglądać się będą obserwatorzy oraz grono zaproszonych ekspertów, tworzących niezależne Jury. Komentatorzy zostaną wybrani spośród międzynarodowych osobowości  branży IT. Wśród potwierdzonych już gości są Michał Brański (o2.pl) czy Artur Kurasiński  (Revolver Interactive), Bartłomiej Gola (SpeedUp Group) oraz Krzysztof Kowalczyk (UBIK BC). Po całym dniu zmagań prezentacji i ocen jury nastąpi wybór najlepszych startupów 2010 roku. Galę tę uświetni występ wybitnej pianistki, która sławę zdobyła dzięki serwisowi YouTube.

Drugi dzień Targów upłynie pod znakiem międzynarodowego barcampu. Tego dnia odbywać się będą dwie równoległe sesje, skoncentrowane wokół kwestii programowania, projektowania, marketingu w Internecie i zagadnień związanych z uruchamianiem i rozwijaniem StartUpów internetowych. Agenda będzie zbudowana przez samych uczestników, każdy zainteresowany wygłoszeniem prezentacji będzie miał możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Targi DemoCamp East/West 2010 odbędą się w dniach 22-23 października na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilet wstępu, upoważniający do wejścia na dwa dni, kosztuje zaledwie 19 zł.

 

 

żródło: www.netcamp.net.pl


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl