Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Złap muzycznego bakcyla

Epidemia Piosenki Turystycznej BAKCYNALIA w lublinie była niegdyś jedną z najpopularniejszych w Polsce imprez kulturalnych promujących piosenkę turystyczną. Tutaj swoje pierwsze kroki stawiało wiele formacji, które dziś uznawane są za gwiazdy. Po długiej przerwie Bakcynalia wracają do Chatki Żaka.


Zgodnie z tradycją impreza powróciła na deski Chatki Żaka – w miejsce gdzie odbywała się przez kilkadziesiąt lat. Podczas tegorocznej edycji BAKCYNALIÓW, w ciągu jednego wieczoru odbędą się trzy koncerty. Podczas koncertu konkursowego zaprezentują się młode zespoły z kręgu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. Koncert pt. „Piosenki w sam raz na rajdowy szlak” to doskonała okazja, aby usłyszeć dobrze już znane, a nawet legendarne formacje, które po latach wystąpią specjalnie dla bakcynaliowej publiczności. Trzeci koncert natomiast, poświęcony jest zespołom młodszego pokolenia, należącym do projektu „W górach jest wszystko co kocham”. Dodatkową atrakcją będzie spacer po Lublinie z przewodnikiem, który odkryje przed uczestnikami mniej znane oblicze miasta – odbędzie się on również 6 listopada.

 

Wszyscy entuzjaści bakcynaliowych klimatów powinni przyjść do ACK Chatka Żaka 6 listopada. Bilety na imprezę (ulgowy - 20 zł, normalny - 30 zł) można kupić w Chatce Żaka.

źródło: Radio Centrum


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl