Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Wyjedź na praktykę zagraniczną

Chcesz zdobyć zagraniczne doświadczenie? Jeszcze do 16 listopada AIESEC, oddział Poznań czeka na aplikacje chętnych , którzy chcą odbyć międzynarodowe praktyki.

Wyjazd na praktykę zagraniczną to jedna z możliwości jakie daje AIESEC swoim członkom. AIESEC oferuje cztery rodzaje praktyk zagranicznych trwających od 6 tygodni do 18 miesięcy w jednym z ponad 100 krajów świata.

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 38 000 członków. AIESEC działa w ponad 105 krajach, na ok. 1100 uniwersytetach.

Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną.

Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności

www.poznan.aiesec.pl

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl