Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Nocny Maraton Filmowy "Noc z Rodriguez'em" - wygraj wejściówki!

Już 26 listopada o godzinie 22.00 poznańskie Multikino Malta oraz Multikino Stary Browar zapraszają na NOC z filmami Roberta RODRIGUEZ’A – autora filmów, które zaskakują oryginalną fabułą, nietypowymi bohaterami i formalnymi eksperymentami.

Podczas maratonu zaprezentowane zostaną 3 dzieła wybitnego reżysera i scenarzysty w tym premierowo ”MACZETA”.

Repertuar: Sin City / Grindhouse vol. 2 Planet Terror / Maczeta

 

 

KONKURS!

Spośród osób, które do 24.11.10 r. wyślą maila z hasłem "Rodriguez " na adres kontakt@gazetastudenta.pl rozlosujemy jedno podwójne zaproszenie do Multikna Malta na wspomnianą "Noc z Rodrigez'em".

 

o filmach:

SIN CITY(USA, 2005)

Sin City to miasto przyciągające ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni – odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie ludzi, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy.

 

GRINDHOUSE vol.2 PLANET TERROR (USA, 2007)

Małżeństwo lekarzy, William i Dakota Block są świadkami pustoszącej ich miasteczko niepokojącej choroby, której objawami są gangrenowate zmiany ciała oraz puste spojrzenie w oczach ofiar... Tymczasem na poboczu drogi Cherry, tancerka go-go, zostaje zaatakowana przez chorego na ową dziwną choroę. Na skutek ataku dziewczyna traci nogę. Świadkiem całego zdarzenia jest Wray, jej były partner. Ktoś inny na jej miejscu, załamałby się, ale nie Cherry. Jak się okaże, dziewczyna nie zatańczyła jeszcze swego ostatniego numeru... Razem z Wray’em staje na czele drużyny próbującej opanować hordy żywych trupów i odnaleźć ostatni bezpieczny kąt na Planecie Terroru.

 

MACZETA vol.1 (USA, 2010)

Tytułowy mściciel i mistrz w posługiwaniu się bronią sieczną, to pochodzący z Meksyku agent federalny, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Skorumpowany senator, który wykorzystuje go do własnych celów, popełnia życiowy błąd – oszukany i rozjuszony Maczeta wkracza do akcji z zabójczym rozmachem. Bo kiedy wnerwisz faceta, który nie ma nic do stracenia, musisz liczyć się z ostrymi konsekwencjami


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl