Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Uczta dla fanów kina niezależnego

7. Wodzisławski Przegląd Kina Uff!owego! - 28-29.12.2010 r. To dwudniowe przedsięwzięcie adresowane do miłośników kina i kultury alternatywnej organizowane wspólnie z Wodzisławskim Centrum Kultury.

W ramach tegorocznej edycji w pierwszym dniu pokaz filmów niezależnych grup filmowych, seanse filmowe kina niemego z improwizacją muzyczną na żywo w wykonaniu zespołu Sing Sing Penelope oraz prezentacja sztuki audiowizualnej w wykonaniu DAS MOON (ex RH+). Po projekcjach zapraszamy na imprezę klubową (DJ'a 5cet oraz VJ'a karma free).

Drugiego dnia odbędą się natomiast spotkania z ekspertami kina niezależnego, m.in. z Wojciechem Stupnickim i Pawłem Chorzępą, konkursowy przegląd filmów niezależnych w kategorii: fabuła, dokument, eksperyment, seans filmowy kina niemego z improwizacją muzyczną na żywo w wykonaniu zespołu 100nka oraz koncert młodej gwiazdy polskiego jazzu Pink Freud.

Przegląd realizowany jest w ramach projektu "Wodzisław Uwodzi "- Cykl imprez kulturalnych w Wodzisławiu Śląskim.

Projekt "Wodzisław Uwodzi" jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Wstęp bezpłatny

www.uff.org.pl

 
  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl