Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Przedświąteczny konkurs kinowy

Gazeta Studenta ma dla Was 1 podwójne zaproszenie do Multikina 51  w Poznaniu.

Wystarczy najpóźniej do dnia 16 grudnia br. Przesłać maila z hasłem MULTIKINO na adres mailowy: kontakt@gazetastudenta.pl. O wygranej powiadomimy zwycięzcę droga mailową.

Uwaga! Aby wziąć udział w konkursie należy być fanem Gazety Studenta na Facebooku.

 

Multikino to coś więcej niż tylko filmy. To nowy styl spędzania wolnego czasu. Mnóstwo ciekawych imprez i rozrywek pozafilmowych: koncerty, występy kabaretów, transmisje oper oraz wydarzeń sportowych na dużym ekranie, festiwale i wiele innych projektów. Wiele z nowatorskich pomysłów Multikina zyskało uznanie widzów i z czasem stało się wizytówką sieci. Na szczególną uwagę zasługują między innymi:

  • Noc Reklamożerców – jedno z największych przedsięwzięć Multikina. To znana, i już kultowa, cykliczna impreza dla tych, którzy chcą obejrzeć najlepsze reklamy z całego świata. Impreza trwa do późnych godzin nocnych, gromadząc corocznie coraz liczniejsze rzesze fanów, nie tylko tych z branży reklamowo - mediowej.
  • Opery na wielkim ekranie - nowy projekt realizowany w wybranych kinach sieci, nad którym patronat objął m.in. Teatr Wielki – Opera Narodowa oraz wybitna mezzosopranistka Małgorzata Walewska. Multikino pokazuje spektakle na żywo oraz retransmisje z najsłynniejszych scen operowych świata m.in. z mediolańskiej La Scali. Sceniczna wirtuozeria przestała już być zarezerwowana tylko dla miłośników sztuki o zasobniejszych portfelach.
  • Kino na Obcasach - pomysł Multikina skierowany tylko do kobiet. Projekcjom filmów towarzyszą dodatkowe atrakcje: degustacje, porady stylistyczne, kosmetyczne i nauka tańca.
  • Multibabykino - pionierska na rynku oferta skierowana do rodziców na urlopach macierzyńskich, którzy mają okazję do nadrobienia zaległości filmowych.
  • Maratony Filmowe – organizowane dla wytrwałych kinomaniaków, odbywające się zazwyczaj w nocy i pozwalające widzom na obejrzenie trzech filmów, powiązanych tematycznie, za niższą cenę.
  • Festiwale – między innymi ogólnopolska Noc Kina, pierwszy polski festiwal horroru – HorrorFestiwal.pl, Bollywood Festiwal.
  • Transmisje na żywo wydarzeń sportowych, między innymi meczy piłki nożnej czy siatkówki.
  • Klub Filmowy Seniora – stworzony w trosce o promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze wśród starszych widzów. W ramach cyklu widzowie mogą zobaczyć specjalnie wyselekcjonowane nowości filmowe w atrakcyjnych cenach.
  • Sympatyczne Noce – akcja uruchomiona z myślą o młodych mieszkańcach dużych miast, będąca imprezą dla osób poszukujących dobrej rozrywki oraz drugiej połówki. Kina stają sie miejscem, w którym młodzi ludzie mogą się poznać, spędzić wspólnie czas, natomiast po projekcji zapraszani są na imprezy w modnych klubach.
  • Akademia Filmowa Multikino - ogólnopolski program edukacyjny, wprowadzony w 2007 roku. Zajęcia uzupełniają wiedzę zdobywaną przez uczniów na lekcjach języka polskiego.

  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl