Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Nakręć film komórką

W ramach projektu „Sąsiedzi 2.0” odbędą się  bezpłatne warsztaty filmów komórkowych -EXPERYMENT DE-PL. Uczestnicy warsztatów z pomocą profesjonalnych filmowców oraz wideo- i fotonotesów nakręcą filmy komórkowe. Najlepsze z nich zostaną pokazane na międzynarodowym festiwalu filmów dokumentalnych Planete Doc!

Experyment DE-PL to część projektu "Sąsiedzi 2.0" - polsko-niemieckiego festiwalu nowoczesnego sąsiedztwa obejmującego ponad trzydzieści projektów o innowacyjnej formie i kreatywnej koncepcji zaangażowanych w kulturę, który przygotowany został przez Ambasadę Republiki Federalnej Niemiec i Goethe-Institut z okazji 20. rocznicy podpisania niemiecko-polskiego Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

Podpisując 20 lat temu umowę o dobrym sąsiedztwie Polacy i Niemcy podali sobie ręce, by wspólnie pokonać dramaty minionych epok. Przez te lata wiele się zadziało, ale czy udało nam się siebie poznać? Czy wiemy, jacy naprawdę jesteśmy?

W ramach projektu „Sąsiedzi 2.0” organizatorzy EXPERYMENTU DE—PL i ruch reporterów obywatelskich „Miasta w Komie” zapraszają wszystkich do super ambitnego zadania opisania za pomocą wideo- i fotonotesów tego, co typowe i nietypowe po obu stronach Odry.EXPERYMENT DE-PL - bezpłatne warsztaty filmów komórkowych

Każdy może wziąć udział w EXPERYMENCIE DE-PL!

Liczba uczestników: 20

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych: 31.01

11-13 lutego 2011 - dwudziestu uczestników z Polski spotka się w Warszawie
18-20 lutego 2011 – dwudziestu uczestników z Niemiec spotyka się w Berlinie


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl