Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Noc horrorów w Multikinie (KONKURS)

18 lutego podczas Nocy Horrorów w Multikinie Malta - Poznań , wyświetlone zostaną trzy krwawe filmy: nowy horror mistrza gatunku Wesa Cravena „Zbaw mnie ode złego 3D”, ostatnia odsłona kultowej serii „Piła 3D oraz znakomity remake szwedzkiego hitu „Pozwól mi wejść”.

Jako pierwszy podczas maratonu zaprezentowany zostanie film premierowy  „Zbaw mnie ode złego 3D”

Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później Rozpruwaczem z Riverton. Wokół jego postaci narosła legenda. głosząca, że był seryjnym zabójcą z rozszczepieniem osobowości. Psychopata ma kiedyś powrócić, by zabić siedmioro dzieci urodzonych w noc jego śmierci.

Drugim filmem jaki zostanie pokazany na maratonie będzie „Piła  VII 3D”

Osoby, które przeżyły krwawą grę Jigsawa zwracają się o pomoc do Bobby’ego Dagena (Sean Patrick Flanery), niedoszłej ofiary psychopatycznego mordercy. Ten skrywa przed światem mroczny sekret. Ktoś jednak o nim wie. Czy jest nim dr Lawrence Gordon, który w starciu z Panem Zagadką stracił stopę? Jeszcze więcej pułapek. Jeszcze więcej niespodzianek. I jak zawsze brak litości dla bliźniego.

Na zakończenie widzowie obejrzą film „Pozwól mi wejść”

Nastoletni Owen (Kodi Smit-McPhee) nie ma przyjaciół, a w szkole prześladują go koledzy. Do jego bloku wprowadza się ekscentryczna dziewczynka o imieniu Abby (Chloe Moretz). Szybko nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Sytuacja komplikuje się jednak, bo Abby nie gustuje w zwyczajnych potrawach...

 

Bilety do nabycia w kasach kin.

Przedsprzedaż – 24 zł

W dniu maratonu – 29 zł

 

KONKURS!

Do wygrania podwójna wejściówka do Multikina Malta Poznań na Noc Horrorów (18.02.11 r.)
Aby wziąć udział w konkursie należy do 16.02.11 r. na adres: kontakt@gazetastudenta.pl przysłać wiadomość z hasłem Noc horrorów w Multikinie. Zycięzcę ogłosimy 17.02.11 r. Bilety do odebrania w kasie kina.


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl