Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Grasz o staż wystartował!

221 praktyk i nagrody dodatkowe o łącznej wartości ponad 150 000 zł czekają na zwycięzców 16. edycji konkursu „Grasz o staż”.

„Grasz o staż” jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC oraz „Gazetę Wyborczą”. Co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami.

Poprzez konkurs, młodzi ludzie z całej Polski mają okazję spróbować swoich sił w grze o płatne, merytoryczne praktyki w najbardziej renomowanych firmach oraz organizacjach rządowych i pozarządowych. Oprócz tego na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy.

Co można zyskać?

Dla młodych ludzi wygrana w konkursie jest szansą zdobycia cennych, często pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych, które najczęściej stają się przepustką do stałej pracy.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do „Strefy dla firm”

Firmy będące fundatorami praktyk zyskują zaś bardzo dobrych stażystów i pracowników oraz potwierdzają swoją społeczną wrażliwość i odpowiedzialność. Mają również szansę zaprezentowania oferty szerokiej grupie odbiorców w całym kraju.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do „Strefy dla uczestników”

Do kogo jest skierowany?

W „Grasz o staż” mogą wziąć udział studenci III roku studiów licencjackich i inżynierskich, III, IV, V roku jednolitych studiów magisterskich oraz I i II roku studiów uzupełniających, jak również absolwenci do 30. roku życia.

Do ufundowania staży lub nagród dodatkowych zapraszamy firmy i organizacje ze wszystkich dziedzin gospodarki mające swoje siedziby na terenie całego kraju oraz za granicą.

Na zgłoszenia uczestnicy mają czas do 4 kwietnia do godziny 23:59.


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl