Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Konkurs studencki!

Studiujesz kierunek ekonomiczny i interesujesz się szeroko pojętą tematyką podatkową? Ruszyła nowa edycja Konkursu Moneta Aurea. Co zrobić, żeby zostać laureatem VII edycji?

Przedmiotem tegorocznego konkursu jest dowolna praca pisemna dotycząca tematyki podatkowej. Możesz napisać esej na interesujący Cię temat, przesłać nam swoją pracę licencjacką lub fragment obronionej pracy magisterskiej. Wybór należy do Ciebie. Praca powinna mieć jednak nie mniej niż 20 stron. Oczywiście, musi być także Twojego autorstwa.
Zaskocz nas pomysłem, wkładem pracy, jakością czy ujętym tematem.
Pamiętaj o terminach - na Twoją prace wraz z wypełnionym formularzem rejestracyjnym czekamy do 20 kwietnia 2011 r.

21 kwietnia br. wszyscy uczestnicy, którzy prześlą nam swoje prace, otrzymają na wskazany przez siebie e-mail, 3 otwarte pytania konkursowe dotyczące podatków. Na Twoje wyczerpujące odpowiedzi czekamy do 28 kwietnia. Pytania konkursowe zostaną opracowane na podstawie artykułów konkursowych w "Rzeczpospolitej". Artykułów szukaj w "Rzeczpospolitej" już od lutego.  Za każdym razem gdy ukaże się taki artykuł powiadomimy o tym na stronie internetowej konkursu.

Autorzy 5 najlepszych prac zostaną zaproszeni w maju na Finał do Warszawy. Każdy finalista będzie miał za zadanie "obronić" swoją pracę przed Jury - krótko zaprezentować wybrany temat, a następnie odpowiedzieć na 3 pytania konkursowe dotyczące pracy oraz ogólnej wiedzy z zakresu podatków. Na tej podstawie Jury wybierze Laureatów 1, 2 i 3 miejsca.

 

http://monetaaurea.interia.pl/


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl