Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Noc z Woody Allenem w Multikinie - KONKURS!

Noc z Woody Allenem w Multikinie Malta oraz Multikinie 51
11 marzec 2011, godz. 22:00

11 marca sieć MULTIKINO po raz kolejny zaprasza na  Nocny Maraton z filmami Woody Allena – jednego z najoryginalniejszych artystów współczesnego kina.

Podczas maratonu w każdym z kin zaprezentowane zostaną trzy  filmy reżysera - premierowo „Poznasz przystojnego bruneta” z  Naomi Watts, Antonio Banderasem oraz Anthony Hopkinsem, poza tym widzowie będą mogli obejrzeć uznany za jeden z najlepszych filmów reżysera nagrodzony wieloma nagrodami - „Annie Hall” oraz „Co nas kręci co nas podnieca” (Multikino 51)/ „Życie i cała reszta” (Multikino Malta).


FILM PREMIEROWY

„Poznasz przystojnego bruneta” ( wyst. Naomi Watts, Antonio Banderas, Anthony Hopkins )

 

Po Barcelonie i Nowym Jorku przyszedł czas na Londyn, w którym kolejna gwiazda Pedro Almodovara (Antonio Banderas) stanie się osią męsko-damskiego trójkąta stworzonego przez Allena z właściwym tylko jemu poczuciem humoru.

Przewrotna komedia Woody’ego Allena o skomplikowanych miłosnych perypetiach dwóch par – Alfiego (Hopkins) i Heleny (Gemma Jones), ich córki Sally (Watts) oraz zięcia Roya (Josh Brolin). Szalone namiętności, wielkie ambicje i przezabawne obsesje wywrócą ich świat do góry nogami.

 

„Annie Hall” ( wyst. Diane Keaton, Woody Allen, Tom Roberts )

 

Dla wielu jeden z najgenialniejszych filmów Woodiego Allena. Romantyczne przygody neurotycznego nowojorskiego komika Alvy Singera (Woody Allen) i jego nie mniej neurotycznej dziewczyny Annie Hall (Diane Keaton). Zdobywca 4 Oscarów.
Alvy Singer pochodzi z bardzo biednej żydowskiej rodziny. Zarabia na życie występując jako komik. Nie potrafi sobie poradzić z własnymi lękami i obsesjami na temat śmierci i seksu. Niedawno porzuciła go dziewczyna, córka zamożnych anglosaskich protestantów ze środkowego Zachodu.
Alvy rozpamiętuje wspólne chwile spędzone z Annie. Winą za rozpad ich burzliwego związku obarcza swoje trudne dzieciństwo.

 

„Co nas kręci co nas podnieca” (Multikino 51)

( wyst. Występują: Evan Rachel Wood, Henry Cavill, Larry David )

 

Historia starszego mężczyzny, który stara się zdobyć serce 20-letniej dziewczyny. W tym celu zmienia całkowicie swój styl życia. Boris Yellnikoffow to człowiek, który po niepowodzeniach zawodowych, porażce małżeńskiej i nieudanej próbie samobójczej spędza czas na obrażaniu dzieci, które uczy gry w szachy. Melody to urocza, choć niezbyt bystra dziewczyna z Mississippi, która uciekła z domu. Pewnego dnia, gdy Boris wraca do swojego mieszkania, zaczepia go i błaga, by udzielił jej schronienia na krótki czas. Z upływem czasu Melody na dobre zadomawia się u Borisa i nie wykazuje najmniejszej chęci do wyprowadzki, a co gorsza… zakochuje się w Borisie.

 

„Życie i cała reszta” (Multikino Malta)

( wyst. Diana Krall, Danny DeVito, Christina Ricci, Woody Allen )

Młody nowojorski pisarz Jerry (Jason Biggs) bezskutecznie próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe. Jego związek z Amandą (Christina Ricci) wisi na włosku. Wina za ten stan rzeczy leży w znacznym stopniu po stronie Amandy, która cierpi na "chroniczną niewierność". Za radą starszego kolegi po piórze (Woody Allen), Jerry podejmuje walkę o uratowanie związku. Przede wszystkim będzie musiał pokonać własne lęki i frustracje. Neurotyczny charakter młodego pisarza nie będzie jedyną przeszkodą, która stanie na drodze do szczęścia młodych ludzi.

 

Ceny:

18 zł.- bilet ulgowy

22 zł.- bilet normalny

 

Szczegóły Maratonu z filmami Woody Allena na: www.multikino.pl

 

KONKURS!

Do zgarnięcia jedna podwójna wejściówka na Nocny Maraton z Woody Allenem, który odbędzie się 11.03.2011 o godz. 22:00 w Multikinie Malta. Zwycięzcę wyłonimy wśród osób, które do 10 marca b.r. przyślą na skrzynkę kontakt@gazetastudenta.pl maila z hasłem Woody Allen.

 

 
  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl