Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Akademickie Targi Pracy 2011

29 marca w Hali EXPO Międzynarodowych Targów Łódzkich przy ulicy Stefanowskiego 30 odbęda się Akademickie Targi Pracy 2011.

ATP to jedno z najważniejszych przedsięwzięć na ogólnopolskim rynku pracy. Corocznie skupia na sobie uwagę wszystkich najważniejszych pracodawców z całej Polski. Głównym celem Targów jest ułatwienie kontaktu ambitnym młodym ludziom z potencjalnym pracodawcą.

Dla wszystkich zwiedzających targi są bezpłatne.

Przy okazji targów, studenci i absolwenci wszystkich łódzkich uczelni mogą poznać oczekiwania przedsiębiorstw w stosunku do swoich potencjalnych pracowników, a także kulturę organizacyjną panującą w danej firmie. Z pewnością ułatwi im to zdobycie wymarzonej pracy. Podczas targów zwiedzający mają możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z rekruterami oraz otrzymać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące danej firmy. Podczas takich rozmów student i absolwent zwiększa swoje szanse na uzyskanie wymarzonego etatu.

Wystawiający się pracodawcy mają okazję znaleźć pracowników jakich poszukują oraz przedstawić im swoją ofertę. Spotkanie  z młodymi ludźmi to doskonała okazja na bliższe poznanie swoich przyszłych pracowników, ich oczekiwań i pomysłów. Firmy wystawiające się na targach mogą zaprezentować się nie tylko wśród studentów, ale i środowiska akademickiego, a nawet nawiązać współpracę z największą uczelnią techniczną w regionie – Politechniką Łódzką.

Podczas targów odbywają się warsztaty prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Szkolenia te dotyczą przede wszystkim poruszania się na rynku pracy oraz rozwoju umiejętności miękkich, takich jak: autoprezentacja czy umiejętność negocjacji.

Targi z roku na rok mają ciekawszą i bardziej zróżnicowaną ofertę. Rośnie również ich prestiż w regionie łódzkim z racji systematycznie zwiększającej się liczby odwiedzających. W zeszłym roku Akademickie Targi Pracy odwiedziło ponad 12.000 zainteresowanych, mogli oni wybierać w ofertach ponad 50 wystawców.  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl