Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Komórkowy zawrót filmowy! Ruszył konkurs MovieFon!

Do 6 kwietnia trwa nabór filmów na I Ogólnopolski Studencki Konkurs Filmów Krótkometrażowych MovieFon! Krótkie. 16 kwietnia odbędzie się specjalny pokaz w poznańskim kinie Muza połączony z uroczystą galą i wręczeniem nagród naszym finalistom. Uczestnicy walczą o główną nagrodę w wysokości 1000zł!

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym do 6 kwietnia 2011 r. uczestnicy mogą nadsyłać swoje filmy nakręcone za pomocą komórek lub aparatów cyfrowych na temat: Szybsze bicie serca. Jeden temat – wiele możliwości, liczymy na waszą pomysłowość i odwagę! Spośród tych propozycji zostanie wybrana finałowa dziesiątka, którą nagrodzimy książkami Wydawnictwa Wojciech Marzec i zaprosimy na drugi etap konkursu w Poznaniu, w którym główna wygrana to 1000zł!

 

16 kwietnia odbędzie się prezentacja filmów w kinie Muza, podczas której specjalne jury wyłoni trzech zwycięzców konkursu. Wydarzenie zakończy się Galą Finałową, na której naszym uczestnikom zostaną wręczone nagrody i statuetki.

 

Każdy może zrobić film, MovieFon chce dać wam szansę zaprezentowania własnej twórczości, a przede wszystkim pobudzić do działania. Duży Ekran czeka!

 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.studenckawiosna.pl

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony fanowskiej, na której znajdziecie parę przydatnych wskazówek:

www.facebook.com/MovieFon

i kanału YT z naszymi filmikami:

http://www.youtube.com/user/2011moviefon?feature=mhum

 

Konkurs jest organizowany przez NZS w ramach poznańskiego festiwalu niezależnej twórczości studenckiej Studencka Wiosna odbywającego się w dniach 12-17 kwietnia 2011r.
  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl