Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Noc Grozy w Poznaniu już 15 kwietnia! (Multikino Malta oraz Multikino Stary Browar) KONKURS!

Noc Grozy w  Poznaniu już 15 kwietnia! (Multikino Malta oraz Multikino Stary Browar)

MULTIKINO Malta oraz Multikino Stary Browar zapraszają na trzymającą w napięciu NOC GROZY podczas, której premierowo zaprezentowana zostanie długo oczekiwana 4 część kultowego „Krzyku”. Dziesięć lat po wydarzeniach z trzeciej części psychopatyczny morderca w masce znowu zapoluje na dobrze znanych widzom bohaterów. Ponadto widzowie obejrzą dwa thrillery „Piąty wymiar” oraz „Paintball”. 

 

Noc Grozy odbędzie się 15 kwietnia o godz. 22:00.

 

„Piąty wymiar” (dramat/thriller, Australia, Wielka Brytania, 2009, 99 min)

 

Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia. Jej podejrzenia wkrótce się potwierdzają. Nagły sztorm zmusza załogę jachtu do wejścia na pokład tajemniczego statku pasażerskiego. Okręt wydaje się opustoszały, a wskazówki zegara pokładowego pozostają nieruchome. Wkrótce pechowi żeglarze przekonają się, że spokój panujący na statku to cisza przed burzą, zapowiadająca atak siły, która nie spocznie, póki nie wyeliminuje nieproszonych gości.

 

„Paintball”  (horror/ thriller, Hiszpania, 2009, 90 min)

 

Grupa poszukiwaczy mocnych wrażeń spotyka się w leśnej głuszy na partii paintballa. Nieoczekiwanie, niegroźna zabawa w wojnę zamienia się w krwawą grę o przetrwanie. Zawodnicy trafiają na celownik tajemniczego snajpera wyposażonego w ostrą amunicję. W nowej, brutalnej odsłonie gry nie ma żadnych reguł. Liczy się tylko przeżycie.

 

„Krzyk 4” ( thriller/horror, USA, 2011, 110 min )

 

W powszechnej opinii krytyki i wielbicieli kina grozy, seria "Krzyk" na nowo zdefiniowała podgatunek "slasher" (ang. slash – „ciąć”) – opowieści, w których większość bohaterów, często nastoletnich, ginie w tajemniczych i makabrycznych okolicznościach.
 Wes Craven ponownie połączył siły ze scenarzystą Kevinem Williamsonem, by  opowiedzieć o tajemniczym zabójcy w halloweenowej masce. W "Krzyku 4" zobaczymy aktorów znanych z poprzednich części.

Neve Campbell powraca w roli Sidney Prescott, prześladowanej w poprzednich częściach przez watahy psychopatów, a teraz autorki poradnika, który promuje w miasteczku Woodsboro, akurat w kolejną rocznicę pierwszego zabójstwa. Courteney Cox gra dziennikarkę (a obecnie pisarkę) Gale Weathers-Riley, a David Arquette szeryfa Deweya Rileya. Roger L. Jackson znowu użycza głosu Ghostface – killerowi.

Sidney Prescott (Campbell) przyjeżdża do Woodsboro, które jest ostatnim punktem na trasie promocyjnej jej książki. Tu spotyka szeryfa Deweya Rileya (Arquette) oraz Gale (Cox), którzy są teraz małżeństwem. Niestety, pojawienie się Sidney sprowadza także zabójcę. Sidney, jej przyjaciele oraz całe miasteczko znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

 

KONKURS!

Do zgarnięcia jedna podwójna wejściówka na Noc Grozy, który odbędzie się 15.04.2011 o godz. 22:00 w Multikinie Malta. Zwycięzcę wyłonimy wśród osób, które do 7 kwietnia br. przyślą na skrzynkę kontakt@gazetastudenta.pl maila z hasłem Noc Grozy w Multikinie.

 


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl