Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Taneczne show i 200 tancerzy


Na deskach teatru V6 wystąpiło ponad 200 tancerzy łódzkiej szkoły Projekt Salsa. Artyści zaprezentowali najnowszy show taneczny zatytułowany „Mov(i)es Nite”.

Wydarzenie niemal w całości przygotowali kursanci i instruktorzy Project Salsa. Do współpracy zaproszono profesjonalnych choreografów, którzy ich pomysły i sugestie przekuli na pełne finezji i dynamizmu układy taneczne. 

Ponad 200 tancerzy zaprezentowało przed publicznością kilkanaście technik tanecznych od salsy, przez taniec brzucha aż po balet i szalone afro dance. Jednorazowo na scenie występiło będzie aż po 25 artystów! Do tej pory nie było w Łodzi występu przygotowanego z takim rozmachem.

„Mov(i)es Night” to w sumie czwarte przedstawienie tancerzy szkoły Project Salsa. Pierwsze z nich „U-rodziny” zgromadziło kilkuset widzów, w większości rodziny i przyjaciół artystów. Kolejne „By daty, by night”, które pokazano trzy lata temu stało się wydarzeniem. Chętnych by obejrzeć spektakl było tak wielu, że trzeba było wystawiać go kilka razy. Ostatnie „The Roots” również powtarzano kilkakrotnie.~3UbamgZeWl
 
2013-12-12 08:14:41

Stekla pisze:Witam,dowiedzialam sie ze robicie tez filmy sbnlue. Jestem bardzo zainteresowana. W jakiej cenie byloby to filmowanie w czasie slubu i wesela no i oczywiscie ta praca aby zrobic ladny filmik slubny. Planujemy wesele albo w Bielsku albo w Wadowicach. Czy jest w ogole ta mozliwosc ze ktos z mp studios tam by mogl przyjechac? Przepraszam za bledy ktore robie. Mieszkam juz od 21 lat w Niemczech a te inne moje 3 latka malo co mowilam po polsku PozdrowieniaAnna Stekla


str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1

  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl