Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Wyłącz System

4 czerwca w warszawskim Hotelu Europejskim na Krakowskim Przedmieściu w ramach programu Wyłącz System odbędzie się Fiesta. To ukoronowanie Święta Wolności i zwycięstwa polskiego społeczeństwa 4 czerwca 1989 roku, które otworzyło drogę do upadku komunizmu w Europie.

Fiesta AD. 2011 to nie tylko impreza taneczna to także zabawa w studio telewizyjne sprzed 89 roku – Tele-rewizor. Będziemy kręcić na żywo legendarne programy i seriale telewizyjne m.in. „Dziennik telewizyjny”, „Jacka i Agatkę”, „Pi i Sigmę”, „Studio Sport”, „Czterech pancernych i psa”, „Niewolnicę Izaurę” oraz „Koncert Życzeń”. Przed północą emisja zostanie przerwana – wzniesiemy toast za wolność i razem Wyłączymy System!

Ponad trzy lata temu Dom Spotkań z Historią został wyznaczony przez Urząd Miasta do koordynacji warszawskich obchodów 20. rocznicy czerwca 1989. W ramach akcji Wyłącz system (autorstwa Hanny Nowak-Radziejowskiej i Miki Grochowskiej) zespół DSH wraz z Ośrodkiem KARTA i innymi współpracującymi instytucjami, przygotował imprezy plenerowe, happeningi, uliczne kino i teatr, koncert, wystawy i Fiestę, która powinna się odbyć 20 lat temu. Idea społecznych obchodów, święta nas wszystkich, tak spodobała się warszawiakom, że postanowiliśmy co rok zapraszać wszystkich do wspólnego wyłączania systemu oraz wspólnego budowania tradycji nowego święta - Święta Wolności. 

Fiesta, Hotele Europejski, Krakowskie Przedmieście 13
4 VI, start: 21:00
Wstęp wolny.

http://www.wylaczsystem.pl/index.html


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl