Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Maturzyści pytają, uczelnie odpowiadają - Targi Edukacyjne ACI

Jeszcze przez kolejne pięć dni maturzyści odwiedzający stronę www.edutargi.pl mają możliwość zadawania pytań uczelniom oraz wyrażenia swojej opinii na interesujące ich zagadnienia.

Targi Edukacyjne organizowane przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania. Maturzyści z całej Polski mogą zapoznać się z ofertami kształcenia szkół publicznych i niepublicznych ze wszystkich ośrodków akademickich.

Wśród prezentujących się uczelni zauważymy: Uniwersytet im. A. Mickiewicza z Poznania, Uniwersytet Mikołaja Kopernika z Torunia, Akademię Morską ze Szczecina, Politechnikę Warszawską, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Medyczny z Łodzi  oraz wiele innych uczelni z różnych ośrodków akademickich w całej Polsce.

Dla porządku Wystawcy przydzieleni są do określonych hal:

  • studia licencjackie i magisterskie,
  • studia podyplomowe, doktoranckie, MBA
  • szkoły policealne, językowe, szkolenia.

Strona wyposażona jest w wyszukiwarkę, która ułatwia i przyspiesza wyszukiwanie danych. Wyszukiwarka przyjmuje nazwy uczelni, skróty nazw, kierunki, specjalności, miejscowości.

Cały czas Targom Edukacyjnym towarzyszą liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Maturzyści mogą zdobyć między innymi: zestawy kosmetyków, zaproszenia do teatru, parków rozrywki, multipleksów, książki.


~onair.ipt.pl
 
2011-09-20 13:51:24

Trwa rekrutacja do dwuletniej Policealnej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej „On Air” w Łodzi. W szkole można uczyć się na kierunkach: Aktor, Reżyser filmowy i telewizyjny, Muzyk wokalista, Muzyk reżyser dźwięku, Plastyk charakteryzator, Plastyk Fotografik. Szczegółowe informacje: kom. 502 392 713 klewandowski@ipt.pl

~kaśka
 
2011-09-15 21:52:57

Zapisywałam się już jakiś czas co prawda i nie wiem czy są jeszcze miejsca, ale możesz zawsze zadzwonić i zapytać. W tym wypadku im szybciej tym lepiej, bo zajęcia już się zaczynają. Ja na turystykę zapisałam się kilka dni po otrzymaniu wyników z matury, wiedziałam, że chcę iść na turystykę bo kocham podróże i zawsze wiązałam właśnie z tym moją przyszłość. Życzę powodzenia i może do zobaczenia na uczelni!

~Ima
 
2011-09-12 19:10:13

Jestem tegoroczną maturzystką i jeżeli mam być szczera, to od dawna wiedziałam do jakiej szkoły pójdę na jaki kierunek. Zawsze interesowałam chciałam pomagać ludziom, a ponieważ na medycynę moje nerwy są jednak za słabe, zdecydowałam się na fizjoterapię. Papiery na almamer złożyłam już dosyć dawno i nie mogę się doczekać pierwszych zajęć. Ciekawa jestem jak to będzie, tyle się mówi o tym, że studenckie życie jest takie fajne i kolorowe. Zobaczymy, kierunek na pewno nie należy do najłatwiejszych, trzeba się będzie sporo uczyć, ale jestem na to przygotowana i już nie mogę się doczekać pierwszych praktyk!


str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1

  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl