Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

KONKURS FILMOWY 'NAKRĘĆ SIĘ NA METROPOLIĘ'

Jeśli interesuje Cię rola producenta czy reżysera i czujesz, że masz w sobie duży potencjał twórczy to teraz masz szanse uwolnić w sobie moce drzemiące w Tobie! Metropolia "Silesia" zaprasza wszystkich do udziału w niezwykłej przygodzie z kulturą Śląska. Jeśli tylko masz ochotę, możesz opowiedzieć o niej tak jak chcesz! Zrób wideo o Metropolii "Silesia"! Poczuj moc i pokaż całej Polsce na Cię stać! Wyraź siebie!

Organizator konkursu nie wprowadza żadnych ograniczeń. W tym konkursie liczy się tylko i wyłącznie Twoja kreatywność i osobiste spojrzenie na kulturę Śląska i wydarzenia kulturalne w Metropolii "Silesia".

Film, etiudę, spontaniczny zapis chwili, ciekawej sytuacji lub zabawnej historii możesz nakręcić telefonem komórkowym lub profesjonalna kamerą. To jest dla każdego, dlatego nikt nie jest tutaj ograniczany. To może być zabawa, przygoda bądź nowe doświadczenie! Twoja wizja może zmienić postrzeganie tego regionu!

Najlepszy film, zdaniem jury konkursu, będzie promował Metropolię "Silesia" w kraju i zagranicą, a autor filmu otrzyma nagrodę w wysokości 7000zł.

Długość filmu, animacji nie może przekraczać 5 minut.

Czas trwania konkursu

  1. Filmy można zgłaszać w terminie: 26.10.2011-09.12.2011 r.
  2. Obrady Jury 12.12.2011 r.
  3. Ogłoszenie zwycięzców 13.12.2011 r.
  4. Wręczenie nagród 20.12.2011 r.

Do Waszej dyspozycji jest nasz strona fanpage'u, gdzie znajdziecie wszystkie informacje i wiadomości na temat konkursu: http://www.facebook.com/nakrecsienametropolie

 

Źródło: pelniakultury.pl


 

 


  Czekamy na Twoją opinię.
  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl