Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Student Camp po raz kolejny

ZiOmowa edycja Student Campa już wkrótce! Organizatorzy wiedzą, że dla studentów najważniejsza jest dobra zabawa, więc gwarantują bogaty i aktywny program na stokach Francji.

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego jest idealnym momentem na wyrwanie się z uczelnianej rzeczywistości i naładowanie się pozytywną energią przed świętami. Dla osób, które dopiero myślą o rozpoczęciu przygody ze sportami zimowymi przewidziano szkolenia z licencjonowanymi instruktorami.

W programie Student Camp m.in.: imprezy tematyczne, warsztaty barmańskie, siatkówka na stoku, imprezy na stoku, konkursy z nagrodami, warsztaty taneczne, warsztaty fotograficzne, wykłady SKI / SNB, testy sprzętu, szkolenia SKI / SNB.

Rezerwacji można dokonać na stronie organizatora, tam też znajduje się więcej informacji:

http://studentcamp.pl/zima
~Maja
 
2011-12-09 17:48:13

To super pomysł ma ta Twoja uczelnia... jestem obecnie w III klasie liceum ale już się zastanawiam co ze studiami. Bo tak naprawdę rok szybko zleci, matura za 6 miesięcy i trzeba myśleć o przyszłości. A też chciałabym iść na turystykę i móc podróżować i dokształcać się w innych krajach ( i to za darmo). Ile wynosi czesne na turystyce na almamer? Pozdrawiam!

~Aśka
 
2011-12-06 18:49:41

Wyjazdy w trakcie studiów są świetne. Moja szkoła może nie zabiera nas na stoki narciarskie, ale za to mam jechać na praktyki do Grecji! Jestem na turystyce, konkretnie na almamer i od lat studenci wyjeżdżają w różnych kierunkach żeby się dokształcać i nic za to nie płacą! No jedynie za bilety, ale to i tak praktycznie nic!


str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1

  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl