Home Poleć znajomemu dodaj do ulubionych

Możesz pomóc

„PROJEKTOR – wolontariat studencki” i Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza zapraszają studentów do udziału w akcji dedykowanej powodzianom.


Organizatorzy poszukują studentów gotowych zaangażować się w akcję we wrześniu, którzy byliby w stanie zrealizować zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, które ucierpiały w trakcie powodzi (tematyka dowolna). Uczestnicy zajęć otrzymają szkolne wyprawki i będą mieli możliwość wzięcia udziału w jednodniowych wycieczkach do ciekawych miejsc.

Zajęcia będą prowadzone dla uczniów szkół z woj. lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego, ale i wielkopolskiego.

Wszyscy studenci biorący udział w akcji zostaną zdalnie przeszkoleni z zakresu pracy z dziećmi, które doświadczyły powodzi (przez internet). Wolontariusze mają też zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, zaświadczenie o udziale w akcji, zwrot kosztów podróży oraz zwrot kosztów związanych z zakupem materiałów dydaktycznych.

By wziąć udział w akcji, należy wypełnić formularz dostępny pod adresem: http://www.projektor.org.pl/uploads/File/pdf/STUDENCI%20DZIECIOM%20-%20formularz%20dla%20studentow.doc, a następnie wysłać go koordynatorowi projektu Ewelinie Klizie - e.kliza@projektor.org.pl maksymanie do 13 września 2010 r.


~u7dJMFiII
 
2013-07-29 16:23:03

obejrzałam kawałek. Dość często bywam na tartgach książki i choć na razie nie jeetsm Pana czytelniczką, muszę pogratulować potoczystej polszczyzny:)) Może kiedyś kupię Pańską ksiażkę, bo od Pańskiego tekstu o młodzieńczym Antonim Dudku-komuszku myślę, że można by się tego i owego dowiedzieć:))pzdr

~UntfRdOgJqbD
 
2013-07-27 00:50:47

Dziękuję Wam kochane!Raincloud - ja też bym chętnie wynajęła :-)Małgosiu - dziękuję Ci bazdro. Ja z zapartym tchem oglądam twoje mieszkanie. I rf3wnież witam w ulubionych :-)Agnieszko ja też bym się tam chętnie zrelaksowała.Moniko - zapraszam codziennie :-)


str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1

  Dodaj komentarz:

ksywka
treść

 
Więcej artykułów w tej kategorii

  RAPKON

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl